Rondon Je Zabio I Asistirao U Meču Protiv Akhmata

Sadržaj:

Anonim

Moskovski CSKA na svom terenu pobijedio je Ahmeta Groznog. Susret u VEB Areni završen je rezultatom 2: 0. Debitantski pogodak u klubu "vojske" postigao je novak momčadi Solomon Rondon, a također i na njegov gol.

U prvom poluvremenu bila je to ravnopravna igra, ali prednost je bila na strani CSKA.

U 36. minuti Rondon je vješto oduzeo loptu do granice šesnaesterca, pogodio, ali pogodio stativu. Minutu kasnije domaći su dobili priliku za udarac s 11 metara.

Nizich je rukom prekinuo Fernandezov popust. Rondon se približio oznaci i bio precizan - 1: 0.

7 minuta nakon početka drugog dijela Nikola Vlašić udvostručio je prednost vojske. Vlašić je dobio popust od Rondona i pogodio prvi dodir u bliži kut - 2: 0.

Na kraju Akhmat nije puno učinio, a CSKA je mogao do svoje pobjede još sigurnije, ali zvižduk suca Ivana Sidenkova iz Sankt Peterburga zabilježio je konačnih 2: 0.

CSKA nakon ove pobjede osvaja 40 bodova i zadržava drugu liniju na ljestvici ruskog prvenstva. Akhmat je na 11. mjestu sa 26 bodova.