Krasnodar Nije Prvi Put Izgubio 2021. Godine

Sadržaj:

Anonim

U utakmici 20. kola ruskog prvenstva Ural nije mogao pobijediti Krasnodar. Susret je završen rezultatom 2: 2.

Ovo je bilo prvo izvlačenje Krasnodara 2021. godine. Prije toga bikovi su dva puta izgubili od zagrebačkog Dinama u 1/16 finala Europa lige (2: 3, 0: 1) i izgubili od Sočija u 1/8 finala ruskog kupa (1: 2). Ural je produžio niz od tri lige u ruskom prvenstvu. Prije toga, Jekaterinburg je remizirao s CSKA (2: 2), Tambovom (1: 1), Rubinom (0: 0).

Spartak je pretrpio četvrti poraz zaredom, izgubivši od Rubina

Osam Rusa pojavilo se u početnoj postavi Krasnodara, s trenutnim ograničenjem trebalo bi biti najmanje tri.

Bullsi su poveli već u 12. minuti susreta. Istakao se Magomed-Shapi Suleimanov. Napadaču je ovo peti gol u sezoni.<>

Nakon 20 minuta domaćini sastanka morali su izvršiti prisilnu zamjenu, ozlijeđen je branič Jevgenij Černov. Umjesto toga, novi igrač Ambroise Oyongo ušao je na teren, ali je zamijenjen rano u drugom dijelu.

Par minuta kasnije, Igor Smolnikov grubo je prekršio pravila i izlio drugi žuti karton, a to je sudac Sergey Karasev uklonio s terena.

Početkom drugog dijela Ural je izjednačio rezultat. Pogodak je postigao Rafal Augustynyak.

Sedam minuta kasnije Poljak je zabio dvostruko.

U 86. minuti bikovi su mogli poravnati rezultat zahvaljujući pogotku Remija Cabelle.

Kao rezultat remija, Ural je učvrstio svoju poziciju na 12. mjestu u ruskom prvenstvu. Na račun "bumbara" 22 boda. Krasnodar se popeo na osmo mjesto. Imovina "bikova" ima 31 bod.

U sljedećem kolu Ural će igrati protiv Ufe, a Krasnodar protiv Spartaka. Obje utakmice odigrat će se 7. ožujka. Prvi sastanak započinje u 14.00, a drugi u 19.00 po moskovskom vremenu.

Rusko prvenstvo. 20. kolo

Krasnodar - Ural - 2: 2

Krasnodar: Agkatsev - Chernov (Oyongo, 32, Martynovich, 46), Sorokin, Kayo, Smolnikov - Klasson, Gazinsky, Olsson (Viljena, 63), Sulejmanov (Kabella, 72) - Ionov, Ari (Wanderson, 63)

Ural: Godzyur - Kalinin, Strandberg, Rykov, Kulakov - Augustynyak, Jovichich (Mishkich, 46) - El-Kabir (Maksimenko, 84), Bikfalvi, Ibrahimay (Gadzhimuradov, 75) - Pogrebnyak (Panyukov, 68)

Ciljevi: Sulejmanov, 12 (1: 0); Augustynyak, 52 (1: 1); 59, (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Upozorenja: Smolnikov, 26 / Jovičić, 4; Rykov, 48

Brisanja: Smolnikov, 35 (drugi žuti karton)

Sudac: Sergey Karasev (Moskva)